0 Iepirkuma grozs 0.00€
 • Jūsu iepirkumu grozs ir tukšs!

 • Par mums

  ESAM ATVĒRTI :) 

  Viens foršs un kārtīgs veikals tagad atrodas Teikā, Brīvības gatvē 314! 

  Preču klāsts veikalā noteikti ir lielāks, nekā www.perlabox.lv, tāpēc iespēju gadījumā dodies turp, vai seko mums sociālajos tīklos, kur ievietojam jaunumus :) 

  Veikala ieeja no Brīvības gatves puses, tieši blakus sabiedriskā transporta pieturām ! Ērti un vienkārši.

  Uz vietas cienājam ar bezmaksas kafiju! 

   

  Perlabox.lv interneta veikalā var iegādāties oriģinālus dažādu pasaulslavenu zīmolu apavus visām gaumēm. Skaistos un ērtos apavos var iekarot augstākās virsotnes, tāpēc piedāvājam iespējami plašu apavu klāstu, visām dzīves situācijām, par pieņemamām cenām. Sievietēm, vīriešiem un bērniem.

  Tā kā daudziem apavu modeļiem ir pieejams tikai viens izmērs, iesakām to laicīgi iegādāties vai rezervēt, zvanot / rakstot mums, labprāt atbildēsim uz visiem jautājumiem.

  Mūsu mērķis ir nodrošināt iespējami vieglāku, ērtāku un ātrāku preču piegādi – sūtām ar OMNIVA, vai bezmaksas saņemšana, ierodoties ciemos pie mums uz veikalu Rīgā, teikā. Ja nāksi/brauksi ciemos, varēsi uzprovēt noskatīto apavu pāri bez steigas. Veikalā uz vietas iespējama apavu iegāde gan skaidrā, gan bezskaidrā naudā.

  Seko mums sociālajos tīklos un uzzini jaunāko pirmais, kā arī tur būs iespēja redzēt publicētā apavu pāra cenu citās tirdzniecības vietās, kura noteikti vilinās pie mums atgriezties!

   

  Katram savu Pērli! Lai patīkama iepirkšanās.

  Saņem atlaižu kodus katru nedēļu